ebook
JAK ŽÍT ŠŤASTNÝ
A NAPLNĚNÝ ŽIVOT

⇒ Máte pocit, že se s vámi život nemazlí?

⇒ Dějí se vám opakovaně nepříjemné situace?

⇒ Chcete začít jinak, ale stále se nedaří?

⇒ Přejete si prožívat skutečnou radost a konečně naplno žít?

Znám metody, díky kterým změníte svou realitu doslova o 180° a odstartujete zcela nový život. Ráda se s vámi o ně podělím!

V současnosti žiju naplňující život. Cítím se plná elánu a pozitivní energie. Plánuji s dětmi výlety, užíváme si. Má práce je mým posláním.

A vím, že tím to zdaleka nekončí… Že jsem roztočila své „kolo štěstí“ a řítím se vstříc životu, který jsem si vysnila

Před pár lety to bylo jinak. Věčně nespokojená. Vztahy nefungovaly, netěšila jsem se do práce a neustále hledala štěstí někde venku.

VELMI NÁPADNĚ SE MI OPAKOVALY PODOBNÉ ŽIVOTNÍ SCÉNÁŘE...

PAK JSEM POZNALA JEDNODUCHÉ METODY, KTERÝMI LZE ODBLOKOVAT NEGATIVNÍ VZORCE Z NAŠEHO PODVĚDOMÍ...

... A DOSLOVA PŘEPROGRAMOVALA CELÝ SVŮJ ŽIVOT.

Jako transformativní koučka pracuji s lidskou myslí a ukážu vám, jak díky změně myšlení a přístupu dosáhnete v životě čehokoliv, co budete chtít

Najdete svou vnitřní sílu a nekonečný zdroj radosti.

Odhalíte vnitřní programy a bloky, které vás brzdí. Protože jedině změnou uvnitř můžete změnit i vše okolo vás.

I vy můžete naplno žít ve zdraví, hojnosti a harmonických vztazích.

SVÉ ZKUŠENOSTI JSEM PRO VÁS SEPSALA DO TOHOTO EBOOKU.

V čem vám ebook pomůže?

 • Naučím vás, jak ZBAVIT MYSL NEGATIVNÍCH „PROGRAMŮ“ A STRACHŮ, které blokují cestu k vašemu vysněnému životu.
 • Osvojíte si 9 pilířů k prožívání trvalé životní RADOSTI a naplnění.
 • Přeprogramujete svá nežádoucí přesvědčení, jež brání jakékoliv pozitivní změně ve vašem životě.
 • Krok za krokem začnete žít naplno a těšit se z každého dne!

PŘEDSTAVTE SI TEN krásný POCIT...

* LEHKOST BYTÍ

* HLUBOKÁ ŽIVOTNÍ RADOST

* SPLNĚNÍ SVÝCH SNŮ

 • Zažíváte přesně to, co jste si vždycky přáli, ale měli dojem, že je pro vás nemožné.
 • Víte, že jste vědomým tvůrcem vlastního života a cokoli můžete změnit.
 • Najednou máte vše, co jste tajně záviděli těm „šťastnějším a vyvoleným“.
 • Je vám jasné, že život je tu pro vás. A to, co se rozhodnete změnit uvnitř sebe, se vám začne promítat do okolního světa.
 • Na vlastní kůži pociťujete, jaké to je být na výsluní a užíváte si života plnými doušky.

CO VŠECHNO EBOOK OBSAHUJE??

 • PRVNÍ ČÁST vás provede devíti základními pilíři, díky nimž si začnete vážit sami sebe a více užívat života.
 • V DRUHÉ ČÁSTI se naučíte techniky, kterými si odblokujete všechny nežádoucí programy z podvědomí, které vás brzdí na vaší cestě. Dozvíte se také, jak vnitřně pracovat s emočně vypjatými situacemi.
 • V TŘETÍ ČÁSTI si osvojíte meditace pro nastartování pozitivních životních změn a začnete pracovat na novém nastavení mysli. Budete cíleně tvořit vlastní vysněnou realitu.

KOLIK TO STOJÍ?

Na 36 stranách jsou vám zcela prakticky podány nejefektivnější metody, které jsem načerpala v několika odborných kurzech zabývajících se lidskou myslí - celkově v řádech deseti tisíců korun.

Pro vás tyto metody mohou mít hodnotu nového naplněného života. Sama jsem dříve nežila šťastně, spíš jen tak přežívala. Na vlastní kůži jsem ale poznala obrat o 180°.

Ebook vás povede krok za krokem k životní změně. Tuto cestu jsem hledala několik let. Vy ji získáte pohodlně na svůj stůl za pouhých 280 Kč.

CO ZÍSKÁTE navíc ZDARMA?

>>> Pracovní listy „MEDITACE PRO NASTARTOVÁNÍ POZITIVNÍCH ŽIVOTNÍCH ZMĚNv hodnotě 150 Kč, jež vás naučí, jak meditovat a díky tomu si začít měnit svou vlastní realitu.

KOUPÍ TAKÉ PODPOŘÍTE 10 % Z CENY NADACI ZDRAVOTNÍ KLAUN, která pomáhá rozveselit nemocné děti v nemocnicích a seniory v pečovatelských domovech.

SKVĚLÝ BONUS!!!!!

HODNOTNÝ DÁREK PRO PRVNÍCH 5!

Protože vám chci udělat ještě nějakou radost, prvních 5 z vás ode mne získá navíc zajímavý dárek: EMAILOVOU KONZULTACI VAŠÍ ŽIVOTNÍ SITUACE (v hodnotě 750 Kč) ZDARMA!

VÁHÁTE, ZDA JE PRO VÁS EBOOK TEN PRAVÝ?

OPRAVDU SE MI PO PŘEČTENÍ EBOOKU ZMĚNÍ ŽIVOT?
Pokud začnete praktikovat uvedená doporučení a metody, tak se změny dříve nebo později začnou dít. Změnou svých postojů a myšlenkových nastavení se mění i naše realita. Jestliže ale ebook jen přečtete a nepodniknete žádné praktické kroky, logicky nelze změnu očekávat.

JAK POZNÁM, ŽE JE PRO MĚ EBOOK VHODNÝ?
Ebook není pro každého. Ten, kdo není nakloněn faktu, že změnou svého myšlení, postojů a starých nefunkčních vzorců uložených v podvědomí lze dosáhnout životního úspěchu a spokojenosti, nebude spokojen. Pokud je vám ale jasné, že něco ve vašem životě není v pořádku, chcete změnu a jste tomu otevřeni, pak je ebook skvělá volba.

CO KDYŽ ZJISTÍM, ŽE TO NESPLŇUJE MÁ OČEKÁVÁNÍ?
Lidé jsou různí, každý máme jiné představy a cíle. Samozřejmě se může stát, že zjistíte, že ebook pro vás není to pravé ořechové. Hodně mi záleží na tom, abyste byli s mými produkty spokojeni. Proto nabízím 30 dnů garanci na vrácení peněz. Stačí mi bez udání důvodů napsat email a já vám bez řečí vrátím vaše peníze zpět.

"Už dlouho jsem nečetla tak pěkný přehled pravidel - pilířů, které vedou k nastolení životní pohody. Štěpánka je uvádí stručně, avšak výstižně a s návodem na praktické uvedení do života. Teorií, návodů a rad si v současné době můžeme sehnat opravdu hodně. Ale uvést to do života, to je důležité. Těžko bych vybrala ten nejdůležitější z pilířů. Vidím to tak, že využitím a zpracováním všech získá čtenář ještě jeden - desátý, který může považovat za spojení se svou silou, se svým srdcem. Doporučuji k přečtení všem, kteří chtějí mít ve svém životě více radosti a pozitivní energie."
Dobra ŘezníčkováMentální programování

Chcete konečně žít podle svých snů a radovat se z každého dne?

 • * ZMĚNA JE MOŽNÁ A ZAČÍNÁ VŽDY ROZHODNUTÍM.
 • * VYJDĚTE VSTŘÍC NOVÉ REALITĚ A ZAČNĚTE ŽÍT JINAK.
 • * SKUTEČNĚ ŽÍT A NE JEN PŘEŽÍVAT…