Objednávka ebooku
JAK ŽÍT ŠŤASTNÝ A NAPLNĚNÝ ŽIVOT

Na této stránce si můžete objednat praktickou příručku
"JAK ŽÍT ŠŤASTNÝ A NAPLNĚNÝ ŽIVOT"

 • 1
  ANO
  Objednávám tímto ebook "JAK ŽÍT ŠŤASTNÝ A NAPLNĚNÝ ŽIVOT" v hodnotě 280 Kč.
 • 2
  ANO, HURÁ!
  Jako bonus k ebooku získávám ZCELA ZDARMA Pracovní listy s MEDITACEMI PRO NASTARTOVÁNÍ POZITIVNÍCH ŽIVOTNÍCH ZMĚN v hodnotě 150 Kč. A pokud budu mezi prvními pěti zájemci, tak navíc získám emailovou KONZULTACI MOJÍ ŽIVOTNÍ SITUACE v hodnotě 750 Kč!!!!!
 • 3
  ANO
  Vím, že tyto ebooky obdržím v elektronickém formátu PDF po zaplacení objednávky na svůj email.
 • 4
  ANO, gratuluji si...
  že díky koupi ebooku PODPOŘÍM 10 % z ceny DOBROČINNOU ORGANIZACI ZDRAVOTNÍ KLAUN, která pomáhá dětským pacientům v nemocnicích a seniorům v pečovatelských domovech přinášet radost a dobrou náladu a alespoň na chvíli zapomenout na svá trápení.
 • 5
  ANO, nemusím mít žádné obavy...
  protože díky 30ti denní GARANCI nekupuji zajíce v pytli. Když se mnou ebook nebude rezonovat, dostanu své peníze bez řečí zpět!

JSEM FÉROVÁ!
Nekupujete zajíce v pytli 🙂

Pokud shledáte, že pro vás ebook není to pravé ořechové, bez řečí vám vrátím peníze zpět.

"Už dlouho jsem nečetla tak pěkný přehled pravidel - pilířů, které vedou k nastolení životní pohody. Štěpánka je uvádí stručně, avšak výstižně a s návodem na praktické uvedení do života. Teorií, návodů a rad si v současné době můžeme sehnat opravdu hodně. Ale uvést to do života, to je důležité. Těžko bych vybrala ten nejdůležitější z pilířů. Vidím to tak, že využitím a zpracováním všech získá čtenář ještě jeden - desátý, který může považovat za spojení se svou silou, se svým srdcem. Doporučuji k přečtení všem, kteří chtějí mít ve svém životě více radosti a pozitivní energie."
Dobra ŘezníčkováMentální programování