MŮJ PŘÍBĚH

Je mi 41 let. Jsem vděčná máma dvou zdravých a temperamentních dětí. Občas před nás život postaví překážky, ale já vím, že vše má svůj smysl a posouvá nás dál.

 

Taky vím, co je to zažít obrovský strach, smutek a životní propad. Poznala jsem, jaké je to být na dně, ale i jak z toho ven.

 

Naučila jsem se dělat jen to, co mě skutečně naplňuje. Vědomě si dělat radost a plnit si přání. Protože když můj zdroj není vyčerpán, můžu být v pohodě a dávat něco i ostatním.

 

Jako transformativní koučka ukazuji lidem, jak prožívat naplňující a harmonický život díky novým uvědoměním, změně myšlení a přístupu sama k sobě i svému okolí.

 

Jsem také koučka zdravého životního stylu. Inspiruji ostatní, jak si udržet svoji přirozenou postavu.

Učím ženy během jejich krásného období těhotenství a kojení správnému stravování, aby byly i s miminkem zdravé a v dobré kondici.

Vím, že je možné zdravě a chutně vařit pro celou rodinu a nestrávit při tom hodiny u plotny.

ještě před PÁR LETY BYL MŮJ ŽIVOT CELÝ NARUBY...

Dříve jsem se rozhodně necítila a nežila tak, jak žiji dnes. Měla jsem 10 kg navíc, a ano, i když to nebyla žádná dramatická váha, tělo bylo unavené, pleť jak puberťák.

Nebyla jsem spokojená ani se svou prací, ani se vztahy.

Stále jsem se porovnávala s ostatními a nedokázala být přirozená, být prostě sama sebou.

V partnerství jsem se jen přizpůsobovala a šla vždy na úkor sebe. S tehdejším přítelem jsme se dost často hádali a neměli k sobě úctu.

PRÁZDNOTU JSEM PŘEBÍJELA ZÁŽITKY A HEZKÝM OBLEČENÍM

Spousta věcí mě štvala, často jsem se potýkala s emocemi jako je hněv nebo smutek. Trochu jsem záviděla těm všem úspěšným a šťastným lidem kolem.

Radost ze života jsem hledala tam někde venku, kopírovala své známé a snažila se
tu prázdnou díru zaplácnout dovolenými u moře a hezkými věcmi na sebe.

V ZAJETÍ STRACHU...

Časem mi začalo být jasné, že takhle to dál nejde a musím něco změnit. Bylo to takové období pokusů, omylů a zkoušek. Pak jsem se seznámila s tatínkem mých dětí, narodila se nám krásná dcera, přestěhovali jsme se do vysněného domečku a já nabyla dojmu, že konečně začínám žít. Bylo to úžasné. Jenže…

Vlivem nepříznivé situace a nečekaných okolností jsme se museli našeho domečku vzdát a co nejdříve jej prodat. To se bohužel podařilo za nižší cenu, než byla cena kupní.

Penězi jsme potřebovali splatit úvěr (který byl samozřejmě vyšší než utržená částka za dům), takže nás čekalo nelehké období, kdy jsme tu finanční "díru" museli "zalepit". Stres a s tím spojené strachy začaly ovládat mou mysl i tělo. Nejhorší byly některé noci, kdy hlava běžela na plné obrátky.

POMÓÓC, JÁ NEŽIJU!!!!!

Aby toho nebylo málo, přidaly se samozřejmě zdravotní problémy. Vyústilo to v situaci, kdy mi konečně „docvaklo“, že veškeré mé myšlenky jsou ochromené strachem, a že vlastně nežiju, ale jen přežívám. Kam se vytratila radost ze života? A jak se zbavit strachu?

Bylo mi jasné, že pokud kompletně nezměním životní styl, myšlení i přístup sama k sobě, nikdy nebudu žít svůj vysněný život… 

A TAK JSEM SE JEDNOHO DNE ROZHODLA ZAČÍT ZNOVU A JINAK...

ROZHODLA jsem se pro život v hojnosti, radosti a zdraví. Přála jsem si konečně užívat každičký den. Věděla jsem, že jako první musím dát do kupy své zdraví a absolvovala řadu kurzů.

Naučila jsem se vařit zdravá jídla, co zaberou max. 30 minut v kuchyni. Tělo se mi záhy odvděčilo: přebytečná kila byla ta tam, pleť se rozjasnila a konečně jsem pocítila více elánu a energie. Vlivem bylinek a doplňků stravy mi daly i zdravotní problémy jednou provždy sbohem.

TRANSFORMATIVNÍ KOUČINK MI ZMĚNIL ÚHEL POHLEDU

Taky jsem věděla, že musím uzdravit svou mysl. Protože právě naše psychika a způsoby myšlení jsou stěžejním hráčem ve hře zvané (NE)ŠŤASTNÝ ŽIVOT (a samozřejmě ovlivňují i tělesné zdraví).

Prošla jsem tedy výcvikem koučů na Akademii Psychology of Mind a získala certifikát transformativního kouče.

A protože jsem sama na vlastní kůži zažila obrat téměř o 180°, chci inspirovat i vás.

Učím, jak transformovat lidské myšlení a postoje, a tím blahodárně působit na své tělo i životní okolnosti. Vím, jak se osvobodit od vlivu našeho největšího blokátoru, strachu.

Všechny praktické zkušenosti jsem jednoduše, srozumitelně a bez zbytečné „omáčky“ sepsala do několika ebooků.

Nabízím také individuální transformativní koučink nebo email poradnu pro všechny, kteří touží po změně, jako kdysi já.

Moc vám držím palce!

vzdělání a certifikáty

2013 - 2015
2 roky studium Školy přírodní medicíny v Praze, získání základních znalostí tradiční čínské medicíny

1 rok studia Klinické naturopatie, zaměření na zdravou výživu a léčivý potenciál stravy

2015
kurz Nejmodernější poznatky ve výživě (Mgr. Margit Slimáková)

kurz Stravování dětí a žen během těhotenství, šestinedělí a kojení (Monika Kampošová Beňová)

2016
kurz Zdraví díky odkyselení (Dr. h. c. Peter Jentschura)

2017
certifikovaný program Transformativní koučink a základy psychologie mysli (Akademie Psychology of Mind)

2018
kurz Nový faktor hojnosti (Marta Nosková)

2019
kurz Mýty a fakta ve výživě (Mgr. Martin Jelínek)